Zmiennopłciowa para wychowuje dziecko jako osobę bez płci, bo jak mówią… tę może wybrać sobie sam.

Brytyjska para wychowująca 5-letniego syna zamierza przejść operacje i pozamieniać się rolami, czyli płciami. Swoje dziecko wychowują jako „osobę bez płci” bo uważają, że tę może sobie później wybrać sam. 


Nikki Dreaven jest mamusią, a noszący żeńskie imię Louise tatusiem. Za niedługo będzie odwrotnie, para bowiem przymierza się do operacji, po której zamienią się rolami.

Wychowują syna, którego nazwali Star Cloud, czy Gwiezdna Chmura. Chłopiec ma 5 lat, ale wychowywany jest jako bezpłciowiec, bo “rodzice” są zdania że najlepiej będzie jak sam wybierze sobie płeć. Chłopiec już teraz na ojca mówi mamusia. Czasem malują sobie paznokcie. Zaś mamusia biologiczna jak zostanie tatusiem to będzie mieć na imię Charlie. Czasami jednak tatuś mamusia ma wątpliwości.

– Ostatnio Star pytał mnie na basenie dlaczego noszę kostium kąpielowy zamiast spodenek tak jak inni tatusiowe.  Odpowiedziałam mu że mamusia idzie do specjalnego doktora który usunie mi „kaczuszkę”. Tak Star nazywa penisa – opowiada Louise.

Louise zmienia płeć od 2011 roku, zrucając 100 kg. (wcześniej ważył 160). Jednak  zbyt duża ilość sadła uniemożliwiała operacje, więc Louise wyciął sobie połowę żołądka, by mniej jeść.

Jak zaczął przyjmować hormony żeńskie to okazało się, że to bardzo źle wpływa na jego włosy, więc je zgolił. Tatuś będzie więc łysą mamusią z połową żołądka.

Zaś Nikki, która jest teraz Charliem opowiada, że nigdy nie lubił mieć miesiączek, ani piersi. Poszperał więc w internecie i doszedł do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak zrobi sobie operację.

Mamusia tatuś Charlie też ma swoje problemy ze swym dzieckiem osobą Gwiezdną Chmura.

Kiedyś Star przeszedł z przedszkola i powiedział, że nie może bawić się lalkami, bo te są dla dziewczynek. Wytłumaczyłem mu, że może się bawić i przyda mu się to jak będzie tatusiem. Na co Star odpowiedział, że być może będzie mamusią – opowiada Nikki, która jest Charliem.

expres-24.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *