Zabił podczas jednodniowej przepustki. Ta zbrodnia nie powinna nigdy się wydarzyć!

Wczoraj pisaliśmy o tym, że 40-letni Artur K. podczas jednodniowej przepustki z zimną krwią zamordował swoją 35-letnią narzeczoną Monikę K.  i jej trzyletniego synka Oskara. Okazuje się, że mężczyzna w więzieniu odsiadywał karę za morderstwo – ponad 15 lat temu udusił swoją ówczesną dziewczynę. To niewiarygodne, że dopuścił się kolejnego zabójstwa i to jeszcze w trakcie odbywania kary!


Martwą 35-latkę i jej dziecko, znalazła matka kobiety. Wcześniej próbowała się z nią skontaktować, ale gdy okazało się że nie odbiera telefonów, ani nie otwiera drzwi, postanowiła wezwać ślusarza. Po dramatycznym odkryciu na miejscu pojawiła się policja i prokurator.

Okazuje się, że ofiara poznała swego przyszłego mordercę przez internet. W więzieniu sprawował się dobrze i mimo że od 2004 roku siedział za zabójstwo to często dostawał przepustki. Od 2016 roku mury więzienia opuścił aż 90 razy, a udzielanie mężczyźnie przepustek było poprzedzone pozytywnymi opiniami psychologów.

Kilka ostatnich przepustek spędził z Moniką i Oskarkiem ich mieszkaniu na warszawskim Śródmieściu. 22 września para miała wziąć ślub. Facebook Moniki pełen jest zdjęć, na których Artur K. obejmuje ją i jej synka. Wyglądają jak szczęśliwa rodzina.

Policjanci, których wezwała babcia, nie mieli wątpliwości, kto może być mordercą. Nie musieli go też szukać, bo Artur K. sam zgłosił się na komendę.

Usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa – informuje Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Nie wiadomo, dlaczego Artur K. udusił przyszłą żonę i jej synka. Złożył obszerne wyjaśnienia, ale dla dobra śledztwa prokuratorzy nie informują, co zeznał.

expres-24.pl

Kolejny artykuł na ten temat:

Artur K. zabił w trakcie odbywania kary, niestety wielu podobnie jak on korzysta z przepustek!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Zabił podczas jednodniowej przepustki. Ta zbrodnia nie powinna nigdy się wydarzyć!”