Set Revita Lash wypuszcza na rynek dwustronny zestaw dodający objętości rzęs-Double-Ended Volume Set. To ma być prawdziwy hit!

Firma RevitaLash® Cosmetics, lider i pionier w kategorii kosmetyków do rzęs i brwi dodała dodatek do gamy produktów: Double-Ended Volume Set. Wielokrotnie nagradzane baza i maskara dodające objętości zostały połączone w produkt dwa w jednym, tym samym pomagając w przygotowaniu rzęs i dodaniu im naturalnej objętości. Dzięki temu rzęsy są piękne, intensywne i przesycone kolorem. Dwufunkcyjny produkt zatwierdzony przez oftalmologów i dermatologów zapewnia intensywne kolorystycznie odżywianie, które także pozwala na warstwowe nakładanie produktu, co z kolei prowadzi do wyraźnie dramatycznego efektu pod względem długości i objętości naturalnych rzęs.

Do ważnych zalet bazy dodającej objętości należy zawartość mineralnego barwnika indygo, który rozświetla oczy i dodaje intensywności nakładanej warstwie maskary. Inne składniki wzmacniają i wspierają zdrowie rzęs. Na przykład peptydy i pantenol wzmacniają i odżywiają rzęsy, a polimery i ekstrakty roślinne nadają im wilgotności i blasku. Nowa szczoteczka silikonowa pozwala na równe rozprowadzenie produktu na rzęsach.

W skład dodającej objętości maskary wchodzą biotyna i miękkie, elastyczne polimery, które odżywiają i wzmacniają rzęsy, nadając im długości i objętości. Wodoodporny skład tuszu daje długotrwały rezultat, a nowy, klepsydrowy kształt szczoteczki pozwala na zwiększanie objętości rzęs przez dopasowywanie się do naturalnego łuku rzęs. Maskara nadaje wyraźny kolor i podkreśla rzęsy.

Nasza opracowywana z lekarzami kolekcja przechodzi ciągłe ewolucje i wzbogacana jest o rozwiązania, które dodają piękna rzęsom i brwiom” – skomentował dr Michael Brinkenhoff, główny dyrektor wykonawczy i założyciel RevitaLash Cosmetics. – Z przyjemnością zapewniamy klientom produkt dwa w jednym, który pozwala na wygodne użytkowanie i promowanie pięknych, długich rzęs” – dodał dyrektor.

Podwójny zestaw dodający objętości RevitaLash Cosmetics kosztuje 34,50 USD i będzie dostępny w sprzedaży na stronie RevitaLash.com, w salonach, spa i ośrodkach odnowy w 62 krajach już od 20 lipca.

O RevitaLash Cosmetics

Firma RevitaLash Cosmetics jest światowym liderem w opracowywaniu zaawansowanych produktów do pielęgnacji rzęs, brwi i włosów. Założona w 2006 roku firma ma w swojej ofercie nagradzane odżywki do rzęs RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner i brwi RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner. Produkty firmy dostępne są w ponad 10 000 gabinetów lekarskich, ośrodkach odnowy biologicznej, salonach i drogeriach specjalistycznych. Jako organizacja wspierająca inicjatywy walki z rakiem piersi nie dla zysku firma RevitaLash Cosmetics przekazuje część dochodu na rzecz badań i edukacji nie tylko w październiku, ale wspiera społeczność walki z rakiem piersi przez cały rok. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.revitalash.com. [Produkty RevitaLash Advanced nie są dostępne na terenie Kalifornii.]

źródło: RevitaLash Cosmetics


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Set Revita Lash wypuszcza na rynek dwustronny zestaw dodający objętości rzęs-Double-Ended Volume Set. To ma być prawdziwy hit!”