Policjanci ustalili tożsamość kobiety leżącej na drodze pod Grudziądzem, jednak kobieta zmarła.

Informacja o kobiecie leżącej na drodze krajowej nr 55 wpłynęła do służb w piątek około godz. 16.50. Na jezdni leżała nieprzytomna kobieta z urazem głowy, po czym pogotowie przewiozło ją do szpitala. Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci próbowali ustalić kim była i jak doszło do tego, że znalazła się na jezdni w takim stanie, dlatego wczoraj Policja rozesłała do mediów jej zdjęcie. Działania te przyniosły skutek, jednak dziś rano kobieta zmarła.

Kierowcy  w piątek o godz. 16.50 zauważyli kobietę, która leżała przy drodze krajowej nr 55 w miejscowości Ruda, kilka kilometrów na południe od Grudziądza. Miała widoczną ranę na głowie, zawiadomili policję, po czym pogotowie przewiozło ją do szpitala. Niestety kobieta dziś rano zmarła, nie odzyskawszy przytomności.

Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, nikt w okolicach nie zgłosił też jej zaginięcia, dlatego wczoraj Policja rozesłała do mediów jej zdjęcie. Opublikowało je kilkadziesiąt portali internetowych, w tym wszystkie największe w Polsce. Fotografię zobaczyło co najmniej kilka milionów Polaków.

“To przyniosło skutek. – Otrzymaliśmy sporo sygnałów. Jeden z nich został potwierdzony” – mówi Onetowi Jacek Jeleniewski z grudziądzkiej komendy. – Mężczyzna, który do nas zadzwonił, został zabrany do szpitala, gdzie rozpoznał tę kobietę. Okazało się, że to 52-letnia grudziądzanka. Rano otrzymaliśmy jednak informację, że ta pani zmarła.

Policja będzie teraz sprawdzać, co było przyczyną jej śmierci. Z ostatnich ustaleń wynika, że krótko przed jej odnalezieniem szła lewą stroną jezdni w kierunku miejscowości Klęczkowo w powiecie chełmińskim. Poruszała się poboczem, bo nie ma tam chodnika. Miała na sobie ciemną kurtkę, ciemne dżinsy i charakterystyczne srebrne buty. Nie wiadomo, co tam robiła i jaki był cel jej wędrówki.

Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratury, która zarządziła sekcję zwłok. Osoby, które mogą pomóc rozwiązać tę sprawę, powinny kontaktować się z grudziądzką policją. – Na obecnym etapie nie wykluczamy żadnej wersji wydarzeń – zaznacza Jacek Jeleniewski.

http://grudziadz.naszemiasto.pl/artykul/kobieta-lezala-na-jezdni-pod-grudziadzem-policjanci,4727735,artgal,t,id,tm.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Policjanci ustalili tożsamość kobiety leżącej na drodze pod Grudziądzem, jednak kobieta zmarła.”