Podczas jednodniowej przepustki z więzienia zabił dwoje ludzi: matkę i trzyletnie dziecko!

W sobotę za drzwiami mieszkania przy ul. Nowowiejskiej rozegrał się dramat. Skazany już kiedyś za zabójstwo 40-latek zabił swoją partnerkę i jej dziecko. Z rąk recydywisty zginęli 35-letnia Monika K. i trzyletni Oskarek.


Martwą 35-latkę i jej dziecko, znalazła matka kobiety. Wcześniej próbowała się z nią skontaktować, ale gdy okazało się że nie odbiera telefonów, ani nie otwiera drzwi, postanowiła wezwać ślusarza. Po dramatycznym odkryciu na miejscu pojawiła się policja i prokurator.

Szybko ustalono, że mordu dokonał recydywista przebywający w pół zamkniętym zakładzie w Bemowie, gdzie tafia się za lżejsze przestępstwa. Wcześniej był karany za zabójstwo, ale wyrok zdążył już odsiedzieć. W sobotę wyszedł na jednodniową przepustkę. Zamordowana kobieta była jego narzeczoną. Poznali się kilka miesięcy temu i planowali ślub. W sobotę zjawił się w domu swej ofiary, zabił ją a następnie wyszedł i zamknął drzwi na klucz. W nocy z soboty na niedzielę sam zgłosił się na policję. Usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa.

expres-24.pl


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *