MUNDIAL 2018-DZIEŃ TRZYNASTY.

W dzisiejszych meczach mundialowych wystąpiły reprezentacje z grupy C i D.

W pierwszych spotkaniach zagrały reprezentację Dania vs Francja. Mecz był pokazem waleczność reprezentacja Dani i pomimo tego, że mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym to zawodnicy zagrali na poziomie niesamowitym,

W drugim meczu zagrała reprezentacja Australi vs Peru. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Peru. Po bramce A.Carrillo w 18′  gola zdobył P.Guerrero w 50′. Mecz ten był przepiękny przez waleczność drużyny peruwiańskiej ich do ostatniego gwizdka.

W kolejnym meczu zagrała Nigeria vs Argentyna. Mecz był wyjątkowo ciekawy i zakończył się wynikiem 2:1  dla Argentyny, co pozwoliło jej na wyjście z grupy na drugim miejscu. Strzelcami bramek byli L.Messi w 14’I M.Rojo w 86′. Honorową bramkę strzelił V.Moses w 51′ z rzutu karnego.

W ostatnim meczu zagrała reprezentacja Islandia vs Chorwacja. Mecz był wyrównany pod względem fizycznym i zakończył się wynikiem 2:1 dla Chorwacji.Strzelcami bramek byli M.Badelj w 56′ i I.Periśić w 90′. Bramkę o honor strzelił G.Siguõrsson w 76′ z rzutu karnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *