MUNDIAL 2018. DZIEŃ SZÓSTY.

Podczas szóstego dnia mundialu zagrały reprezentację z grupy H i A . Jako pierwsza zagrała reprezentacja Kolumbi vs Japonia. Mecz zaczął się od karnego dla Japończyków, którego sprowokował C.Sánchez w 3′. Wykorzystał to S.Kagawa, kapitan drużyny Japończyków. Gola wyrównującego z rzutu wolnego po ziemi strzelił J.Quintero w 39′. Kolejną bramkę na 2:1 dla Japończyków strzelił z główki po rzucie rożnym Y.Õsako w 73′. J.Rodriguez wszedł na końcówkę spotkania, niczego już nie zmieniając. S.Kagawa zagrał wspaniałe spotkanie, będąc bardzo dobrym rozgrywającym. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Japonii

W drugim meczu, który nas osobiście najbardziej interesował, zagrała kadra Polska vs SenegalSkład w którym wyszli Polacy to: W.Szczęsny,M.Pazdan,T.Cionek.Piszczek, M.Rybus,G.Krychowiak.P.Zieliński,K.Grośicki,K.Błaszczykowski, A.Milik.R.Lewandowski. Pierwszy gol padł dla Senegalu po rykoszecie i samobójczą bramkę strzelił T.Cionek w 37′. Drugą bramkę strzelili Senegalczykowie po złym podaniu G.Krychowiaka i tak oto M.Niang umieścił piłkę w siatce po rajdzie. Honorową bramkę strzelił G.ze szczupaka po dośrodkowaniu K.Grosickiego. Niestety Polska zagrała fatalny mecz.przegrywając 1:2. Wszyscy kibice byli smutni i rozczarowani. Teraz nasza drużyna, aby wyjść z grupy,  musiałaby wygrać dwa kolejne  mecze z Kolumbią i Japonią.

W ostatnim, trzecim meczu tego dnia, rozpoczynając tym samym drugą kolejkę spotkań, zagrała Rosja vs Egipt.Pierwszą bramkę samobójczą strzelił Ahmed Fathy w 47′, drugą bramkę strzelił D.Czeryszew w 59′ trzecią bramkę A.Dziuba w 62′. Honorową bramkę strzelił M.Salah z rzutu karnego. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Rosji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *