Mundial 2018-dzień dwudziesty (1/4 finału)

W dzisiejszym dniu  rozpoczęła się faza ćwierćfinałowa i zmierzyły się ze sobą naprawdę bardzo dobre reprezentacje. Tak więc każdy mecz był jedną wielką niewiadomą i kibicom było bardzo trudno wytypować wcześniej zwycięzcę.

W pierwszym meczu zagrała reprezentacja Urugwaju vs Francja. Reprezentacja Francji przygotowała się mentalnie i fizycznie dzięki czemu wygrała 2:0 po bramkach R.Varane w 40′ i A.Grizmana w 61′.

W drugim meczu wystąpiła reprezentacja Brazyli vs Belgia. Oczy kibiców skierowane były w kierunku Brazylii i większość zakładała, że zmiecie z powierzchni boiska w Kazaniu reprezentację Belgi, ale przeciwnicy Brazylijczyków byli przygotowani perfekcyjnie na agresywną grę, zwyciężając 2:1. Po golu strzelonym przez Fernandincho, który  zdobył samobójczą bramkę w 13′. Drugą bramkę dla Belgów zdobył K.De Bruyne w 31′- po petardzie sprzed pola karnego. Honorową bramkę dla Brazylii zdobył Renato Augusto w 76′. I tak oto zakończyły się  kolejne mecze fazy pucharowej. Francja i Belgia znalazły się w półfinale, ale jeszcze nie wiadomo z kim zagrają. Wszystko okaże się jutro, gdyż o kolejne miejsca zawalczą reprezentacje Szwecja vs Anglia a także Chorwacja vs Rosja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *