Kto stoi za atakami wymierzonymi w kierunku kapłanów?

W sobotę 29 września 2018 r. w Chełmie Śląskim około godziny 19,00 księdza Tomasza Jochemczyka, będącego w sutannie zaatakowała grupa młodych ludzi, którzy krzyczeli używając pod jego adresem najbardziej wulgarnych słów. Krzyczeli: „Ty pedale, zboku, pedofilu, idziesz je…. dzieci?”. Ksiądz był z wizytą u rodziców. Pomimo, że zgłosił  incydent na posterunku policji, jednak odbyło się bez większej reakcji ze strony policjantów, którzy nie tylko nie przyjęli zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa, ale też bezradnie rozkładali ręce. Niestety nie jest to odosobniony przypadek! 

Podobnych przypadków notuje się coraz więcej w całej Polsce, księża składają skargi na wybite szyby zarówno w kościołach jak i na plebaniach, jak również na inne liczne akty wandalizmu ze strony chuliganów.  Nie do końca wiadomo co jest przyczyną tego typu ataków. Gdyby ktoś powiedział że spowodował to film Kler, to oczywiście byłyby to zbyt daleko wysunięte wnioski, ponieważ dzieło to nie jest dokumentem, ani nawet w połowie nie odzwierciedla autentycznej sytuacji jaka panuje w KK. Skąd zatem bierze się obecnie ta schizofrenia? Wiadomo że środowiska aborcyjne, oraz lobby homoseksualne od dawna wywołują coraz większą presję na KK, aby ten ustąpił ze swoim sztywnym nauczaniem i był bardziej tolerancyjny. Może to właśnie o to chodzi? A może jesteśmy świadkami odradzania się komunizmu?

Poniżej zamieszczamy wpis jaki zamieścił kilka dni temu ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

O to jeden z e-maili jaki dostałem po opublikowaniu recenzji filmu Wojciecha Smarzowskiego "Kler". Wcześniej czy później…

Opublikowany przez Tadeusz Isakowicz-Zaleski Sobota, 22 września 2018

expres-24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Kto stoi za atakami wymierzonymi w kierunku kapłanów?”