KPP Lubań prosi o pomoc w poszukiwaniach 70-letniego Józefa Kowalczyka!

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu przyjęła zawiadomienie o zaginięciu Józefa KOWALCZYK lat 70 (zam. Grodnica), który w dniu 8 lipca 2018 roku w godzinach rannych wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Być może mężczyzna nie jest w stanie sam wrócić do miejsca swojego pobytu.

Rysopis: wiek z wyglądu 70 lat, wzrost ok.165 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne i po bokach siwe , oczy niebieskie. Posiada braki w uzębieniu. 

W momencie zaginięcia ubrany był: prawdopodobnie w koszulkę koloru seledynowego. 

Mężczyzna często poruszał się rowerem typu „góral” wraz z psem rasy mieszanej, maści czarnej. Często spacerował po pobliskich miejscowościach Olszyna, Kościelnik, Szyszkowa jak i po terenach leśnych tych miejscowości. Wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny prosimy o kontakt pod numerem alarmowym policji 997, bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu przy ul. Sikorskiego 4 lub w najbliższym miejscowo komisariacie.

http://luban.naszemiasto.pl/artykul/uwaga-komunikat-wciaz-trwaja-poszukiwania-jozefa-kowalczyka,4722991,art,t,id,tm.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *