Kobieta leżała na jezdni pod Grudziądzem. Policjanci proszą o pomoc w jej identyfikacji

W piątek po południu kierowcy przejeżdżający drogą krajową nr 55 w Rudzie pod Grudziądzem zauważyli leżącą kobietę. W ciężkim stanie przebywa teraz w szpitalu.

Informacja o kobiecie leżącej na drodze krajowej nr 55 wpłynęła do służb w piątek około godz. 16.50. – Na jezdni leżała nieprzytomna kobieta z urazem głowy. Pogotowie przewiozło ją do szpitala, gdzie nadal przebywa. Jej stan lekarze określają jako ciężki – informuje st. asp Jacek Jeleniewski z grudziądzkiej jednostki policji. 

Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci próbują ustalić kim była i jak doszło do tego, że znalazła się na jezdni w takim stanie. – Kobieta w chwili znalezienia ubrana była w kurtkę koloru ciemnego, jeansy ciemne i charakterystyczne błyszczące buty. Kobieta na obu udach ma ślady po przeszczepie skóry, przypuszczalnie po doznanym oparzeniu – dodaje Jeleniewski. 

Policjanci wstępnie ustalili, że kobieta poruszała się lewą stroną jezdni, w kierunku Klęczkowa. 

Informacje na temat kobiety bardzo przydadzą się policjantom. Funkcjonariusze proszą o kontakt, pod numerem alarmowym 112, poprzez dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221 albo bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.

http://grudziadz.naszemiasto.pl/artykul/kobieta-lezala-na-jezdni-pod-grudziadzem-policjanci-prosza,4727735,artgal,t,id,tm.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *