Karta Dużej Rodziny – szereg firm i instytucji dołączyło się do programu. Sprawdź jakie!

Posiadacze i fani Karty Dużej Rodziny wręcz zasypywani są dobrymi wiadomościami. Rodziny mogą liczyć nawet na 3 tys. zł dopłaty do zakupu kotła gazowego, dzięki podpisaniu umowy ze spółką Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, która została partnerem KDR. Pod koniec kwietnia PZU zadeklarowała dużym rodzinom zniżki w ubezpieczeniach, LOT tańsze bilety, a Bank Pekao zwrot części opłat. Z kolei LOTOS zaoferował tańsze paliwa i zniżki na inne swoje produkty. Do akcji dołączył także Shell oferując również tańsze paliwo i produkty spożywcze. Natomiast od nowego roku przywileje KRD będą przysługiwały rodzicom, którzy kiedykolwiek mieli trójkę dzieci – nawet jeśli dzieci mają dzieci,a oni sami zostali dziadkami!


Shell – tańsze paliwo i hot dogi Shell dołączył do programu Karta Dużej Rodziny. W związku z tym powstała oferta „Shell dla Dużych Rodzin”, dzięki której posiadacze karty otrzymają rabat w wysokości 8 gr/litr paliwa podstawowego i 10 gr/litr w przypadku paliw premium, np. Shell V-Power, a także 3 gr/litr przy zakupie Shell AutoGas. Dodatkowo uczestnicy programu mogą kupić ze zniżką w wysokości 20 proc. wybrane produkty spożywcze, w tym hot-dogi, napoje czy czekoladę. Shell dostosował też swoją ofertę m.in. w związku z zakazem handlu w niedziele. Oprócz zniżek związanych z ofertą „Shell dla Dużych Rodzin” w maju w punktach Shell pojawiła się również odświeżona oferta gastronomiczna. Nowością są udoskonalone receptury oraz rozszerzony koncept „Jesz co chcesz”, dzięki któremu klienci mają możliwość zakupu kanapek, sałatek czy burgerów skomponowanych z wybranych przez siebie składników. W ofercie pojawiły się również inne nowości, m.in.: słupki warzywne z hummusem czy kanapka trójkątna z łososiem. Poza produktami z oferty standardowej na wybranych stacjach czekają również świeżo wyciskane soki z pomarańczy, tortille, kruche ciastka oraz kremowe i lekkie jogurty, jak również zupy oraz dania lunchowe.


Ale to nie wszystko!
Grupa PZU proponuje rodzinom atrakcyjne zniżki na produkty ubezpieczeniowe i usługi medyczne oferowane przez należące do niej spółki. PZU zapewnia 10 proc. zniżki na nowe ubezpieczenie mieszkaniowe PZU Dom i 10 proc. na ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer. PZU Życie gwarantuje natomiast powiększenie świadczeń wypłacanych z ubezpieczenia na życie PZU Ja Plus aż o 30 proc., a PZU Zdrowie 20 proc. zniżki na konsultacje lekarskie oraz 10 proc. na badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, obrazowej i czynnościowej realizowane w placówkach własnych PZU Zdrowie oraz w placówkach spółek zależnych PZU Zdrowie.

W ramach oferty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Bank Pekao S.A. od 1 czerwca br. wprowadził kompleksową promocję dot. większości produktów. Rodziny z KDR zyskają między innymi zwrot 5 proc. miesięcznie do 600 zł w 2 lata za rachunki domowe opłacane z kont, w tym Konta Przekorzystnego. Pekao S.A. oferuje również tańsze kredyty hipoteczne z obniżoną o 0,2 p.p. marżą i prowizją ograniczoną do 1 proc. oraz Pożyczkę Przekorzystną z niską prowizją 3 proc. i oprocentowaniem7,77 proc.. Ponadto wielodzietne rodziny korzystając z Elastycznej karty kredytowej będą mogły dowolne transakcje dokonane kartą podzielić na 10 rat z oprocentowaniem 0 proc.. Pekao uruchomiło również specjalne rabaty do 20 proc. na powrót do szkoły.

Karta Dużej Rodziny pozwala także korzystać z produktów oszczędnościowych i kredytowych Credit Agricole na szczególnych warunkach. Posiadacze Karty mogą liczyć na wyższe oprocentowanie na Rachunku Oszczędzam – 0,2 punktu procentowego więcej niż w standardowej ofercie, mogą też założyć jedną 180-dniową lokatę do 100 tys. zł z oprocentowaniem wyższym o 1 punkt procentowy niż w standardowej ofercie.

 

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą kupować bilety LOT-u ze zniżką. Korzyści są dwojakiego rodzaju. Po pierwsze, pasażerom z rodzin wielodzietnych przysługuje 10-procentowa zniżka od taryfy biletowej. Po drugie, zyskują 50 proc. rabatu od usług dodatkowych, np. opłat: za bagaż (w przypadku taryfy Saver), dodatkowy bagaż, przewóz sprzętu sportowego, wybór miejsca w samolocie itd. Upusty są dostępne dla uczestników programu KDR niezależnie od daty zakupu biletu LOT-u, daty podróży i wybranego kierunku. Żeby skorzystać ze zniżek, podczas zakupu na stronie www.lot.compasażer powinien zaznaczyć, że jest posiadaczem KDR, a następnie podać jej numer. Warunek skorzystania z oferty jest taki, że na jednej rezerwacji podróżować powinno minimum dwóch pasażerów (podróż w pojedynkę z upustami w ramach KDR jest niemożliwa). Zniżkę można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi LOT-u, np. z Szaloną Środą, ale nie z innymi promocjami kodowymi.

expres-24.pl


Więcej na temat: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *