23-letnia Polka, zamieszkała na terenie UK, znaleziona martwa obok 3-letniej córeczki.

Jak podaje “The Sun”  23-letnia Polka Agnieszka Giza, zamieszkała w Runcorn Cheshire (na terenie UK), została znaleziona martwa we własnym mieszkaniu- w towarzystwie 3-letniej córeczki. 

Agnieszka Giza mieszkała wraz ze swoim partnerem Markiem Góralczykiem oraz 3-letnią córką w Runcorn Cheshire. Byli ze sobą 3 lata i wspólnie prowadzili salon kosmetyczny. Feralnego wieczoru para planowała wspólne wyjście na koncert, jednak gdy 30-latek dowiedział się, że jego przyjaciele nie przyprowadzają swoich drugich połówek, w ostatniej chwili zmienił zdanie i postanowił pójść sam. Kobieta nie dała wiary jego tłumaczeniom, błędnie myśląc, że był z inną kobietą. Zadzwoniła do niego, oraz pisała sms-y, żądając aby natychmiast wrócił do domu, niestety padła mu bateria w telefonie i wiadomości do niego nie docierały. Nie podejrzewając niczego złego, został na noc u kolegi. Następnego dnia 23-latka została znaleziona powieszona w swoim własnym mieszkaniu. Kobietę znaleźli pracownicy, którzy przyszli naprawić drzwi balkonowe w mieszkaniu pary. “Gdy weszli do mieszkania, to po chwili postanowili wejść do sypialni. Nikt nie odpowiadał, ale cały czas słyszeli córkę kobiety. Nie chcieli otwierać drzwi w obawie, że kobieta jest nieubrana, więc zadzwonili do wspólnego znajomego, który był Polakiem. Kiedy przyjechał, wszedł do sypialni i wtedy odkryli, że Agnieszka jest martwa” – powiedział sierżant David Wood z policji hrabstwa Cheshire.

 

“Agnieszka chciała iść na ten koncert, ale reszta moich znajomym nie brała swoich partnerek więc powiedziałem jej, że sam pójdę. Mogła pomyśleć, że ją zdradzam i zadzwoniła do mnie, ale w tym samym momencie mój telefon się rozładował. Wypiłem 6 napojów energetycznych i wyszedłem z koncertu kierując się do domu mojego kolegi, gdzie zasnąłem. Obudziłem się po około dwóch godzinach, gdy mój przyjaciel zapukał do drzwi i powiedział mi o śmierci Agnieszki. Byłem w kompletnym szoku. Wróciłem do domu, zastając tam policję. Nie mogę uwierzyć, że Agnieszka nie żyje, była silną kobietą i kochającą matką naszej córki”- tłumaczy Góralczyk.

Raport toksykologiczny wykazał, że kobieta miała zawartość alkoholu, która dwukrotnie przekraczała dopuszczalną normę dla kierowców.

The SunDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “23-letnia Polka, zamieszkała na terenie UK, znaleziona martwa obok 3-letniej córeczki.”